G125-MC15005M1-0450L
G125-MC15005M1-0450L
Harwin’s Company Overview
G125-MC15005M1-0450L
DigiKeys varenummer
952-4295-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-MC15005M1-0450L
Beskrivelse
CBL GECKO 1.25MM M 450MM 50POS
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 Firkantede kabelenheder Stik til individuelle trådledere 1,48' (450,00mm)
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,049" (1,25mm)
Producenter
Harwin Inc.
Længde
1,48' (450,00mm)