G125-MC12005M1-0150L
G125-MC12005M1-0150L
Harwin’s Company Overview
G125-MC12005M1-0150L
DigiKeys varenummer
952-4279-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-MC12005M1-0150L
Beskrivelse
CBL GECKO 1.25MM M 150MM 20POS
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 Firkantede kabelenheder Stik til individuelle trådledere 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,049" (1,25mm)
Producenter
Harwin Inc.
Længde
0,492' (150,00mm, 5,91")