G125-FC12005L0-0150L
DigiKeys varenummer
G125-FC12005L0-0150L-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-FC12005L0-0150L
Beskrivelse
1.25MM F/L 20POS 26AWG 150MM
Detaljeret beskrivelse
20 Firkantede kabelenheder Fatning til individuelle ledere 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,049" (1,25mm)
Længde
0,492' (150,00mm, 5,91")