G125-FC12005F1-0450L
G125-FC12005F1-0450L
Harwin’s Company Overview
G125-FC12005F1-0450L
DigiKeys varenummer
952-4245-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-FC12005F1-0450L
Beskrivelse
CBL GECKO 1.25MM F 450MM 20POS
Detaljeret beskrivelse
20 Firkantede kabelenheder Fatning til individuelle ledere 1,48' (450,00mm)
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,049" (1,25mm)
Længde
1,48' (450,00mm)