G125-FC11605L0-0300F
DigiKeys varenummer
952-2765-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-FC11605L0-0300F
Beskrivelse
1.25MM F/F 16POS 26AWG 300MM
Detaljeret beskrivelse
16 Firkantede kabelenheder Fatning til fatning 0,984' (300,00mm, 11,81")
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,049" (1,25mm)
Længde
0,984' (300,00mm, 11,81")