G125-32496M5-01-08-01
DigiKeys varenummer
952-G125-32496M5-01-08-01-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-32496M5-01-08-01
Beskrivelse
CONN PLUG HSG 10POS 1.25MM
Detaljeret beskrivelse
10 (8 + 2 strøm) Firkantede stikforbindelser – Huse Stik Grøn 0,049" (1,25mm)
EDA/CAD-modeller
G125-32496M5-01-08-01 Modeller
Rækkeafstand
0,049" (1,25mm)
Mfr
Monteringstype
Panelmontering
Emballage
Pose
Funktioner
Tilslutningsflange, Monteringsflange, Polariseringsnøgle, Gevindskårne indsatser
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Afstand
0,049" (1,25mm)