G125-3242696M5
DigiKeys varenummer
952-G125-3242696M5-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-3242696M5
Beskrivelse
CONN PLUG HSG 26POS 1.25MM
Detaljeret beskrivelse
26 Firkantede stikforbindelser – Huse Stik Grøn 0,049" (1,25mm)
EDA/CAD-modeller
G125-3242696M5 Modeller
Rækkeafstand
0,049" (1,25mm)
Mfr
Monteringstype
Panelmontering
Emballage
Pose
Funktioner
Tilslutningsflange, Monteringsflange, Polariseringsnøgle, Gevindskårne indsatser
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Afstand
0,049" (1,25mm)