G125-3240696M3
DigiKeys varenummer
952-4060-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-3240696M3
Beskrivelse
CONN PLUG HSG 6POS 1.25MM
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6 Firkantede stikforbindelser – Huse Stik Grøn 0,049" (1,25mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
G125-3240696M3 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Rækkeafstand
0,049" (1,25mm)
Mfr
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Kontaktterminering
Krympe
Emballage
Pose
Fastgørelsestype
Skruelås
Varestatus
Aktiv
Farve
Grøn
Stikforbindelse type
Funktioner
Jackskruer, Tilslutningsflange, Polariseringsnøgle
Kontakttype
Hanben
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA4T), Nylon 4T, Glasfyldt, Halogenfri
Antal positioner
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Afstand
0,049" (1,25mm)