G125-22496F5-01-08-01
DigiKeys varenummer
952-G125-22496F5-01-08-01-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-22496F5-01-08-01
Beskrivelse
CONN RCPT HSG 10POS 1.25MM
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 (8 + 2 strøm) Firkantede stikforbindelser – Huse Koblingsstik Grøn 0,049" (1,25mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
G125-22496F5-01-08-01 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Rækkeafstand
0,049" (1,25mm)
Mfr
Monteringstype
Panelmontering
Serie
Kontaktterminering
Krympe
Emballage
Pose
Fastgørelsestype
Skruelås
Farve
Grøn
Stikforbindelse type
Funktioner
Tilslutningsflange, Monteringsflange, Polariseringsnøgle, Gevindskårne indsatser
Kontakttype
Hunfatning
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA4T), Nylon 4T, Glasfyldt, Halogenfri
Antal positioner
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Afstand
0,049" (1,25mm)