SDC243U36BK
DigiKeys varenummer
164-SDC243U36BK-ND
Producenter
Producentens varenummer
SDC243U36BK
Beskrivelse
RACK STEEL 36X24X6.25 BLACK
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Metal, Stål Kabinet-rack Indkapslet, Bund, Sider, Top 36,000" L x 24,000" B x 6,250" H (914,40mm x 609,60mm x 158,75mm) Sort
Kategori
Dimensioner - Panel
34,000" L x 19,000" B x 5,250" H (863,60mm x 482,60mm x 133,35mm)
Producenter
Hammond Manufacturing
Dimensioner - Samlet
36,000" L x 24,000" B x 6,250" H (914,40mm x 609,60mm x 158,75mm)