RCK42U25BK
DigiKeys varenummer
164-RCK42U25BK-ND
Producenter
Producentens varenummer
RCK42U25BK
Beskrivelse
RACK STEEL 25X24X78.9 BLACK
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Metal, Stål Kabinet-rack Indkapslet, Bund, Sider, Top 25,000" L x 24,000" B x 78,940" H (635,00mm x 609,60mm x 2005,08mm) Sort
Kategori
Dimensioner - Panel
22,560" L x 18,350" B x 73,560" H (573,02mm x 466,09mm x 1868,42mm)
Producenter
Hammond Manufacturing
Dimensioner - Samlet
25,000" L x 24,000" B x 78,940" H (635,00mm x 609,60mm x 2005,08mm)