RAKS19BK1
DigiKeys varenummer
HM1587-ND
Producenter
Producentens varenummer
RAKS19BK1
Beskrivelse
SHELF 16X18.900X3.220" BLACK
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Metal, Stål Hylde, Tastatur, Glidende 16,000" L x 18,900" B x 3,220" H (406,40mm x 480,06mm x 81,79mm) Sort
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RAKS19BK1 Modeller
Kategori
Farve
Sort
Producenter
Hammond Manufacturing
Materiale
Metal, Stål
Serie
Til brug med/relaterede produkter
Stativer med en panelbredde på 19"
Emballage
Bulk
Ventilation
Uden ventilation
Varestatus
Aktiv
Forsendelsesinfo
Leveret fra DigiKey
Type
Hylde, Tastatur, Glidende
Vægt
15lbs (6,8kg)
Størrelse/dimension
16,000" L x 18,900" B x 3,220" H (406,40mm x 480,06mm x 81,79mm)