1591XXTBK
1591XXTBK
1591XXTBK
DigiKeys varenummer
HM1042-ND
Producenter
Producentens varenummer
1591XXTBK
Beskrivelse
BOX PLASTIC BLK 4.85"L X 3.28"W
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Boks ABS Sort Hylster medfølger 4,853" L x 3,278" B (123,27mm x 83,26mm) X 2,392" (60,76mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1591XXTBK Modeller
Kategori
Design
Hylster medfølger
Mfr
Materiale
Serie
Farve
Sort
Emballage
Bulk
Tykkelse
0,079" (2,01mm)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Flammehæmmende, Printpladestøtter
Containertype
Boks
Klassificeringer
Størrelse/dimension
4,853" L x 3,278" B (123,27mm x 83,26mm)
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Højde
2,392" (60,76mm)
Forsendelsesinfo
Leveret fra DigiKey
Område (L x B)
15,9in² (103cm²)