1589H48D116
DigiKeys varenummer
HM1892-ND
Producenter
Producentens varenummer
1589H48D116
Beskrivelse
POWER STRIP 48" 20A 16OUT 15'
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
PDU (strømfordelingsenhed) Bænk, Rack, Væg
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1589H48D116 Modeller
Kategori
Overbelastningsbeskyttelse
Kredsløbsafbryder(e)
Producenter
Hammond Manufacturing
Stikforbindelse - AC-input
NEMA L5-20P
Serie
AC-udtag
16
Emballage
Pose
Stikforbindelse - AC-output
NEMA 5-20R
Varestatus
Aktiv
Spænding - Input
120V
Type
PDU (strømfordelingsenhed)
Husmateriale
Aluminium
Monteringstype
Bænk, Rack, Væg
Ledningslængde
15' (4,57m)
Strøm - Maks.
20A