1457U1602
DigiKeys varenummer
164-1457U1602-ND
Producenter
Producentens varenummer
1457U1602
Beskrivelse
BOX ALUM CLEAR 7.34"L X 6.3"W
Producentens standard leveringstid
3 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Boks Aluminium Klar Endepanel(er) 7,343" L x 6,299" B (186,51mm x 160,00mm) X 2,657" (67,49mm)
EDA/CAD-modeller
1457U1602 Modeller
Kategori
Højde
2,657" (67,49mm)
Mfr
Område (L x B)
46,2in² (298cm²)
Emballage
Pose
Farve
Klar
Tykkelse
0,059" (1,50mm)
Størrelse/dimension
7,343" L x 6,299" B (186,51mm x 160,00mm)