1455U1601BK
DigiKeys varenummer
164-1455U1601BK-ND
Producenter
Producentens varenummer
1455U1601BK
Beskrivelse
BOX ALUM BLACK 7.52"L X 6.3"W
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Boks Aluminium Sort Endepanel(er) 7,520" L x 6,299" B (191,01mm x 160,00mm) X 2,598" (66,00mm)
EDA/CAD-modeller
1455U1601BK Modeller
Kategori
Højde
2,598" (66,00mm)
Mfr
Område (L x B)
47,4in² (306cm²)
Emballage
Bulk
Farve
Sort
Tykkelse
0,059" (1,50mm)
Størrelse/dimension
7,520" L x 6,299" B (191,01mm x 160,00mm)