1455QALBK-10
DigiKeys varenummer
HM3014-ND
Producenter
Producentens varenummer
1455QALBK-10
Beskrivelse
END PANEL ALUMINUM BLACK 10/PACK
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Aluminium Panel, Slut 4,913" L x 2,004" B x 0,057" H (124,79mm x 50,90mm x 1,45mm) Sort
Kategori
Til brug med/relaterede produkter
1455Q-serien
Producenter
Hammond Manufacturing
Størrelse/dimension
4,913" L x 2,004" B x 0,057" H (124,79mm x 50,90mm x 1,45mm)