1455L1201RD
1455L1201RD
1455L1201RD
DigiKeys varenummer
HM1404-ND
Producenter
Producentens varenummer
1455L1201RD
Beskrivelse
BOX ALUM RED 4.72"L X 4.06"W
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Boks Aluminium Rød Endepanel(er) 4,724" L x 4,055" B (120,00mm x 103,00mm) X 1,201" (30,51mm)
EDA/CAD-modeller
1455L1201RD Modeller
Farve
Rød
Emballage
Bulk
Tykkelse
0,060" (1,52mm)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Kortskinner
Containertype
Boks
Forsendelsesinfo
Leveret fra DigiKey
Størrelse/dimension
4,724" L x 4,055" B (120,00mm x 103,00mm)
Vægt
0,4lb (181,44g)
Højde
1,201" (30,51mm)
Grundlæggende varenummer
Område (L x B)
19,2in² (124cm²)