1455K1201RD
1455K1201RD
1455K1201RD
DigiKeys varenummer
HM1402-ND
Producenter
Producentens varenummer
1455K1201RD
Beskrivelse
BOX ALUM RED 4.72"L X 3.07"W
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Boks Aluminium Rød Endepanel(er) 4,724" L x 3,071" B (120,00mm x 78,00mm) X 1,693" (43,00mm)
EDA/CAD-modeller
1455K1201RD Modeller
Kategori
Område (L x B)
14,5in² (94cm²)
Emballage
Bulk
Farve
Rød
Tykkelse
0,060" (1,52mm)
Containertype
Boks
Funktioner
Kortskinner
Størrelse/dimension
4,724" L x 3,071" B (120,00mm x 78,00mm)
Forsendelsesinfo
Leveret fra DigiKey
Højde
1,693" (43,00mm)