1455J1202BK
1455J1202BK
1455J1202BK
DigiKeys varenummer
HM1721-ND
Producenter
Producentens varenummer
1455J1202BK
Beskrivelse
BOX ALUM BLACK 4.72"L X 3.07"W
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Boks Aluminium Sort Endepanel(er) 4,724" L x 3,071" B (120,00mm x 78,00mm) X 1,063" (27,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1455J1202BK Modeller
Kategori
Design
Endepanel(er)
Mfr
Materiale
Serie
Farve
Sort
Emballage
Pose
Tykkelse
0,060" (1,52mm)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Kortskinner
Containertype
Boks
Forsendelsesinfo
Leveret fra DigiKey
Størrelse/dimension
4,724" L x 3,071" B (120,00mm x 78,00mm)
Vægt
0,32lb (145,15g)
Højde
1,063" (27,00mm)
Grundlæggende varenummer
Område (L x B)
14,5in² (94cm²)