1418N4S16B8
DigiKeys varenummer
1418N4S16B8-ND
Producenter
Producentens varenummer
1418N4S16B8
Beskrivelse
BOX S STL NATURAL 16"L X 12"W
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Boks Metal, Rustfrit stål Naturlig Hængslet dør, Låg 16,000" L x 12,000" B (406,40mm x 304,80mm) X 8,000" (203,20mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1418N4S16B8 Modeller
Kategori
Design
Hængslet dør, Låg
Mfr
Materiale
Serie
Farve
Naturlig
Emballage
Boks
Tykkelse
14 gauge
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Indvendige paneler, Monteringsflange
Containertype
Boks
Klassificeringer
Størrelse/dimension
16,000" L x 12,000" B (406,40mm x 304,80mm)
Forsendelsesinfo
Leveret fra DigiKey
Højde
8,000" (203,20mm)
Vægt
32lbs (14,5kg)
Område (L x B)
192in² (1239cm²)