TG87-2006NXLF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
HALO Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
HALO Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
50µH, 200µH LAN 10 Base-T Impulstransformere 1CT:2 sender, 1:1 modtager Overflademontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TG87-2006NXLF
DigiKeys varenummer
5843-TG87-2006NXLF-ND
Producenter
Producentens varenummer
TG87-2006NXLF
Beskrivelse
ISO MOD 10BASE-T QUAD 1C:2 40P S
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Induktans
50µH, 200µH
Producenter
Omdrejningsforhold - primær:sekundær
1CT:2 sender, 1:1 modtager
Emballage
Rør
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
1,100" L x 0,480" B (27,94mm x 12,19mm)
Transformertype
LAN 10 Base-T
Højde - Monteret (maks.)
0,230" (5,84mm)