TG84-2006N1RL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
HALO Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
HALO Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
200µH LAN 10 Base-T Impulstransformere 1CT:2CT sender, 1CT:1CT modtager Overflademontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TG84-2006N1RL
DigiKeys varenummer
5843-TG84-2006N1RL-ND
Producenter
Producentens varenummer
TG84-2006N1RL
Beskrivelse
SMD ISOLATION MODULE
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Omdrejningsforhold - primær:sekundær
1CT:2CT sender, 1CT:1CT modtager
Producenter
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Rør
Størrelse/dimension
0,500" L x 0,280" B (12,70mm x 7,11mm)
Varestatus
Ikke til nye design
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)
Transformertype
LAN 10 Base-T
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Induktans
200µH