TG81-1006NLFTR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
HALO Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
HALO Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
100µH LAN 10 Base-T Impulstransformere 1CT:1CT sender, 1CT:1CT modtager Overflademontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TG81-1006NLFTR
DigiKeys varenummer
5843-TG81-1006NLFTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TG81-1006NLFTR
Beskrivelse
ISO MOD 10BASE-T 1C:1C 16P SMD T
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Omdrejningsforhold - primær:sekundær
1CT:1CT sender, 1CT:1CT modtager
Producenter
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,500" L x 0,280" B (12,70mm x 7,11mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)
Transformertype
LAN 10 Base-T
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Induktans
100µH