TG43-1406NRL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
HALO Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
HALO Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
140µH LAN 10 Base-T Impulstransformere 1CT:1CT-sender, 1CT:1,41CT-modtager Overflademontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TG43-1406NRL
DigiKeys varenummer
5843-TG43-1406NRL-ND
Producenter
Producentens varenummer
TG43-1406NRL
Beskrivelse
ISO MOD 10BASE-T 1C:1.41C 16P SM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Omdrejningsforhold - primær:sekundær
1CT:1CT-sender, 1CT:1,41CT-modtager
Producenter
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Rør
Størrelse/dimension
0,500" L x 0,280" B (12,70mm x 7,11mm)
Varestatus
Ikke til nye design
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)
Transformertype
LAN 10 Base-T
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Induktans
140µH