TG23-1505NZRLTR
DigiKeys varenummer
5843-TG23-1505NZRLTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TG23-1505NZRLTR
Beskrivelse
ISO MOD T1 DUAL 1:2.42C X-TEMP S
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
500nH T1/E1 (dobbelt) Impulstransformere 1CT:2,42CT sender, 1CT:2,42CT modtager Overflademontering
Kategori
Omdrejningsforhold - primær:sekundær
1CT:2,42CT sender, 1CT:2,42CT modtager
Producenter
HALO Electronics, Inc.
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,700" L x 0,625" B (17,78mm x 15,88mm)
Varestatus
Ikke til nye design
Højde - Monteret (maks.)
0,230" (5,84mm)
Transformertype
T1/E1 (dobbelt)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Induktans
500nH