WR9QI1660LCPN(R6B)
WR9QI1660LCPN(R6B)
WR9QI1660LCPN(R6B)
DigiKeys varenummer
1939-1558-ND
Producenter
Producentens varenummer
WR9QI1660LCPN(R6B)
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 40W
Detaljeret beskrivelse
24V 40 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Flere klinger (sælges separat) Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
WR9QI1660LCPN(R6B) Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Effektforbrug uden belastning
75mW (maks.)
Producenter
GlobTek, Inc.
Polarisering
Positivt center
Serie
Applikationer
Husholdningsapparater, ITE (kommerciel), Medicinal
Emballage
Bulk
Effektivitet
Niveau VI
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Udgangsstik
Tøndestik, 2,5mm ID x 5,5mm UD x 11,0mm
Ledningslængde
47,2" (1,20m)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
1,71" L x 2,91" B x 1,39" H (43,5mm x 74,0mm x 35,3mm)
Spænding - Output
24V
Godkendelsesagentur
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, RCM, UKRSepro, UL, VCCI
Strøm - Output (maks.)
1,66A
Standardnummer
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Effekt (Watt)
40 W