WR9QE500LCP-N(R6B)
WR9QE500LCP-N(R6B)
WR9QE500LCP-N(R6B)
DigiKeys varenummer
1939-1536-ND
Producenter
Producentens varenummer
WR9QE500LCP-N(R6B)
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Detaljeret beskrivelse
12V 6 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Flere klinger (sælges separat) Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
WR9QE500LCP-N(R6B) Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Effektforbrug uden belastning
75mW (maks.)
Producenter
GlobTek, Inc.
Polarisering
Positivt center
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Bulk
Effektivitet
Niveau VI
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Udgangsstik
Tøndestik, 2,5mm ID x 5,5mm UD x 11,0mm
Ledningslængde
72" (1,83m)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
1,59" L x 2,52" B x 1,18" H (40,5mm x 64,0mm x 30,0mm)
Spænding - Output
12V
Godkendelsesagentur
BSI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, FCC, GS, LPS, PSE, RCM, UKRSepro, VCCI
Strøm - Output (maks.)
500mA
Standardnummer
Effekt (Watt)
6 W