WR9QE2080CR9-N-MED(R
DigiKeys varenummer
1939-WR9QE2080CR9-N-MED(R-ND
Producenter
Producentens varenummer
WR9QE2080CR9-N-MED(R
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 25W
Detaljeret beskrivelse
12V 25 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Flere klinger (sælges separat) Indgang
Kategori
Strøm - Output (maks.)
2,08A
Effekt (Watt)
25 W
Serie
Polarisering
Positivt center
Applikationer
ITE (kommerciel), Medicinal
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Udgangsstik
Tøndestik R/A, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Ledningslængde
72" (1,83m)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
Spænding - Output
12V