WR9QC1750T00NACFR6B
DigiKeys varenummer
1939-WR9QC1750T00NACFR6B-ND
Producenter
Producentens varenummer
WR9QC1750T00NACFR6B
Beskrivelse
AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 13W
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
7,5V 13 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Flere klinger (sælges separat) Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
WR9QC1750T00NACFR6B Modeller
Kategori
Effektforbrug uden belastning
75mW (maks.)
Producenter
GlobTek, Inc.
Applikationer
Husholdningsapparater, ITE (kommerciel), Medicinal
Serie
Effektivitet
Niveau VI, CoC Tier 2
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-20°C – 40°C
Varestatus
Aktiv
Udgangsstik
Kit med Tøndestik, (1,3mm x 3,5mm, 2,1mm x 5,5mm, 2,5mm x 5,5mm)
Anvendelsesregion
International
Ledningslængde
47,2" (1,20m)
Form
Vægophæng (klasse II)
Indgangsstik
Flere klinger
Inputtype
Flere klinger (sælges separat)
Størrelse/dimension
2,91" L x 1,71" B x 1,45" H (74,0mm x 43,5mm x 36,8mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
BIS, CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, NOM, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, UL, VCCI
Spænding - Output
7,5V
Standardnummer
60335-1; 60601-1; 60950-1; 62368-1
Strøm - Output (maks.)
1,75A
Grundlæggende varenummer
Effekt (Watt)
13 W