TR9WZ900T00-IMR6B
TR9WZ900T00-IMR6B
TR9WZ900T00-IMR6B
DigiKeys varenummer
1939-1972-ND
Producenter
Producentens varenummer
TR9WZ900T00-IMR6B
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 18W
Detaljeret beskrivelse
20V 18 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse II) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
EDA/CAD-modeller
TR9WZ900T00-IMR6B Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Effektforbrug uden belastning
75mW (maks.)
Polarisering
Enten
Serie
Applikationer
Husholdningsapparater, ITE (kommerciel), Medicinal
Effektivitet
Niveau VI, CoC Tier 2
Driftstemperatur
-10°C – 40°C
Udgangsstik
Kit med Tøndestik, (1,3mm x 3,5mm, 2,1mm x 5,5mm, 2,5mm x 5,5mm)
Form
Stationær (klasse II)
Ledningslængde
59" (1,50m)
Indgangsstik
IEC 320-C18
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
3,43" L x 1,83" B x 1,26" H (87,0mm x 46,5mm x 32,0mm)
Spænding - Output
20V
Godkendelsesagentur
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, UL, VCCI
Strøm - Output (maks.)
900mA
Standardnummer
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 61558-1; 62368-1
Effekt (Watt)
18 W