TR9KH2222CCP-N(R6B)
TR9KH2222CCP-N(R6B)
TR9KH2222CCP-N(R6B)
DigiKeys varenummer
1939-1367-ND
Producenter
Producentens varenummer
TR9KH2222CCP-N(R6B)
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 40W
Detaljeret beskrivelse
18V 40 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse II) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
EDA/CAD-modeller
TR9KH2222CCP-N(R6B) Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Effektforbrug uden belastning
75mW (maks.)
Polarisering
Positivt center
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Effektivitet
Niveau VI
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 11,0mm
Form
Stationær (klasse II)
Ledningslængde
48,4" (1,23m)
Indgangsstik
IEC 320-C8
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
4,37" L x 2,05" B x 1,27" H (111,0mm x 52,0mm x 32,3mm)
Spænding - Output
18V
Godkendelsesagentur
CB, CE, cULus, EAC, FCC, LPS, PSE, UKRSepro, VCCI
Strøm - Output (maks.)
2,22A
Standardnummer
Effekt (Watt)
40 W