TR9CI1250LCP-Y(R)
DigiKeys varenummer
1939-TR9CI1250LCP-Y(R)-ND
Producenter
Producentens varenummer
TR9CI1250LCP-Y(R)
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 30W
Detaljeret beskrivelse
24V 30 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Kategori
Polarisering
Positivt center
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Effektivitet
0.75
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Udgangsstik
Tøndestik, 2,5mm ID x 5,5mm UD x 11,0mm
Ledningslængde
72" (1,83m)
Form
Stationær (klasse I)
Indgangsstik
IEC 320-C14
Størrelse/dimension
4,65" L x 2,36" B x 1,30" H (118,0mm x 60,0mm x 33,0mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CB, CCC, cUL, PSE, TUV, UL
Spænding - Output
24V
Standardnummer
Strøm - Output (maks.)
1,25A
Grundlæggende varenummer
Effekt (Watt)
30 W