TR9CE1500LCP-N(R6B)
TR9CE1500LCP-N(R6B)
TR9CE1500LCP-N(R6B)
DigiKeys varenummer
1939-1227-ND
Producenter
Producentens varenummer
TR9CE1500LCP-N(R6B)
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12V 18 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TR9CE1500LCP-N(R6B) Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Effektforbrug uden belastning
75mW (maks.)
Producenter
GlobTek, Inc.
Polarisering
Positivt center
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Bulk
Effektivitet
Niveau VI
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Tøndestik, 2,5mm ID x 5,5mm UD x 11,0mm
Form
Stationær (klasse I)
Ledningslængde
72" (1,83m)
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Indgangsstik
IEC 320-C14
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
1,97" L x 3,17" B x 1,22" H (50,0mm x 80,6mm x 31,0mm)
Spænding - Output
12V
Godkendelsesagentur
BSI, CB, CE, CCC, cULus, EAC, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Strøm - Output (maks.)
1,5A
Standardnummer
Effekt (Watt)
18 W