TR9CE13330YL4IMCFR6B
DigiKeys varenummer
1939-TR9CE13330YL4IMCFR6B-ND
Producenter
Producentens varenummer
TR9CE13330YL4IMCFR6B
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 160W
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12V 160 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TR9CE13330YL4IMCFR6B Modeller
Kategori
Effektforbrug uden belastning
150mW (maks.)
Producenter
GlobTek, Inc.
Applikationer
Husholdningsapparater, ITE (kommerciel), Medicinal
Emballage
Bulk
Effektivitet
Niveau VI, CoC Tier 1
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-10°C – 40°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Strøm-DIN, 4 ben
Form
Stationær (klasse I)
Ledningslængde
39,4" (1,00m)
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Indgangsstik
IEC 320-C14
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
6,93" L x 2,91" B x 1,58" H (176,0mm x 74,0mm x 40,0mm)
Spænding - Output
12V
Godkendelsesagentur
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Strøm - Output (maks.)
13,33A
Standardnummer
60335-1; 60601-1; 60950-1; 62368-1
Effekt (Watt)
160 W