RR9LX1250T00CIMR6B
RR9LX1250T00CIMR6B
GTM96600 Series AC/DC Desktop Power Supplies from GlobTek PIO | DigiKey
RR9LX1250T00CIMR6B
DigiKeys varenummer
1939-1189-ND
Producenter
Producentens varenummer
RR9LX1250T00CIMR6B
Beskrivelse
AC/DC DSKTP/WALL MT ADPT 48V 60W
Detaljeret beskrivelse
48V 60 W AC/DC Ekstern Stationær, Vægophæng (klasse I) Adaptere Ledning, Flere klinger (sælges separat) Indgang
EDA/CAD-modeller
RR9LX1250T00CIMR6B Modeller
Kategori
Effektforbrug uden belastning
150mW (maks.)
Applikationer
Husholdningsapparater, ITE (kommerciel), Medicinal
Serie
Effektivitet
Niveau VI
Driftstemperatur
-20°C – 40°C
Udgangsstik
Kit med Tøndestik, (1,3mm x 3,5mm, 2,1mm x 5,5mm, 2,5mm x 5,5mm)
Ledningslængde
59" (1,50m)
Form
Stationær, Vægophæng (klasse I)
Indgangsstik
IEC 320-C6, Flere klinger (sælges separat)
Størrelse/dimension
4,63" L x 2,11" B x 1,44" H (117,5mm x 53,5mm x 36,6mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Spænding - Output
48V
Standardnummer
60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Strøm - Output (maks.)
1,25A
Grundlæggende varenummer
Effekt (Watt)
60 W