RR9KE5410CCP-IMR6B
DigiKeys varenummer
1939-RR9KE5410CCP-IMR6B-ND
Producenter
Producentens varenummer
RR9KE5410CCP-IMR6B
Beskrivelse
AC/DC DSKTP/WALL MT ADPT 12V 65W
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12V 65 W AC/DC Ekstern Stationær, Vægophæng (klasse II) Adaptere Ledning, Flere klinger (sælges separat) Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RR9KE5410CCP-IMR6B Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Effektforbrug uden belastning
150mW (maks.)
Producenter
GlobTek, Inc.
Polarisering
Positivt center
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel), Medicinal
Emballage
Bulk
Effektivitet
Niveau VI, CoC Tier 2
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 40°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 11,0mm
Form
Stationær, Vægophæng (klasse II)
Ledningslængde
47,2" (1,20m)
Inputtype
Ledning, Flere klinger (sælges separat)
Indgangsstik
IEC 320-C8, Flere klinger (sælges separat)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
4,63" L x 2,11" B x 1,44" H (117,5mm x 53,5mm x 36,6mm)
Spænding - Output
12V
Godkendelsesagentur
BSMI, CB, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Strøm - Output (maks.)
5,41A
Standardnummer
60335-1; 60601-1; 60950-1; 62368-1
Effekt (Watt)
65 W