GTM96700-B4005-F(R)
GTM96700-B4005-F(R)
GTM96700-B4005-F(R)
DigiKeys varenummer
1939-GTM96700-B4005-F(R)-ND
Producenter
Producentens varenummer
GTM96700-B4005-F(R)
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 5V 40W
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 5V 90 – 264VAC Indgang
Kategori
Spænding - Isolering
4 kV
Mfr
Effektivitet
0.89
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-10°C – 50°C
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Universalindgang
Type
Åben ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
4,00" L x 2,00" B x 1,00" H (101,6mm x 50,8mm x 25,5mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CB, CE, EAC, ETL, S-Mark, UkrSEPRO, VCCI
Spænding - Output 1
5V
Standardnummer
60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Strøm - Output 1
8 A