GTM962250P22536A-CF
DigiKeys varenummer
1939-GTM962250P22536A-CF-ND
Producenter
Producentens varenummer
GTM962250P22536A-CF
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 36V 225W
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 36V 85 – 264VAC Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
GTM962250P22536A-CF Modeller
Kategori
Applikationer
Husholdningsapparater, ITE (kommerciel), Medicinal
Mfr
Spænding - Isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
95%
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-25°C – 80°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Universalindgang
Type
Åben ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
5,00" L x 3,00" B x 1,18" H (127,0mm x 76,2mm x 30,0mm)
Spænding - Input
85 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CB, CE, cETLus, EAC, UkrSEPRO, VCCI
Spænding - Output 1
36V
Standardnummer
60335-1; 60601-1; 60950-1; 62368-1
Strøm - Output 1
6.25 A