EVC250A040EA31B50002W
DigiKeys varenummer
1939-EVC250A040EA31B50002W-ND
Producenter
Producentens varenummer
EVC250A040EA31B50002W
Beskrivelse
EV PLUG TYPE 1, 5M CABLE
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16,40' (5,00m) Strømledning Sort EV-type 1 til 4 ringterminaler
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
EVC250A040EA31B50002W Modeller
Kategori
Trådtykkelse
8 AWG, 9 AWG, 20 AWG
Producenter
GlobTek, Inc.
Afskærmning
Uskærmet
Serie
Længde
16,40' (5,00m)
Emballage
Bulk
Farve
Sort
Varestatus
Aktiv
Spændingsklassifikation
250V
Type
Hunfatninger (åbninger) til ledere
Strømklassificering (AMPS)
40A
1. stikforbindelse
EV-type 1
Driftstemperatur
-30°C – 50°C