250QDINS10070M18250R
DigiKeys varenummer
1939-250QDINS10070M18250R-ND
Producenter
Producentens varenummer
250QDINS10070M18250R
Beskrivelse
TERMINAL 250 FASTON + TRANSPAREN
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Grøn 18 AWG Jumper ledning Hun quick-konnekt (250 Faston) til ringterminal (0,250" (6,7mm)) 7,01" (178,00mm)
Kategori
Trådtykkelse
18 AWG
Producenter
GlobTek, Inc.
Farve
Grøn
Emballage
Bulk
Antal rækker
1
Varestatus
Aktiv
Antal ledere
1
Kontaktende
Hun quick-konnekt (250 Faston) til ringterminal (0,250" (6,7mm))
Grundlæggende varenummer
Længde
7,01" (178,00mm)