CABLE 399 RF-0500-A-1
DigiKeys varenummer
2073-CABLE399RF-0500-A-1-ND
Producenter
Producentens varenummer
CABLE 399 RF-0500-A-1
Beskrivelse
COAX CBL SMA TO SMA 19.6"
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial SMA til SMA RG-178 19,69" (500,00mm)
Kategori
2. Kontakts køn
Han
Længde
19,69" (500,00mm)
Type
SMA til SMA
Kabel-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
SMA-stik (hun), højrevinklet
Generel impedans
50 Ohms
1. Kontakts køn
Hun
Frekvens - Maks.
6 GHz
Brun
Monteringsfunktion for 1. konnektor
Skillehus - forsidemøtrik
Driftstemperatur
-40°C – 125°C