CABLE 196 RF-0050-A-1
DigiKeys varenummer
2073-CABLE196RF-0050-A-1-ND
Producenter
Producentens varenummer
CABLE 196 RF-0050-A-1
Beskrivelse
COAX CBL SMA TO MMCX 1.9"
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial SMA til MMCX RG-178 1,969" (50,00mm)
Kategori
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Producenter
GCT
Længde
1,969" (50,00mm)
Serie
Kabeltype
RG-178
Emballage
Pose
Kabel-impedans
50 Ohms
Varestatus
Aktiv
Generel impedans
50 Ohms
Type
SMA til MMCX
Frekvens - Maks.
3 GHz
1. stikforbindelse
SMA-stik (hun)
Farve
Brun
1. Kontakts køn
Hun
Funktioner
Ip-klassificeret ikke-parret
1. stikforbindelse, monteringstype
Panelmontering
Driftstemperatur
-40°C – 125°C