CAB725RF-0150-00-A-1
DigiKeys varenummer
2073-CAB725RF-0150-00-A-1-ND
Producenter
Producentens varenummer
CAB725RF-0150-00-A-1
Beskrivelse
CABLE ASSEMBLY MMCX R/A PLUG TO
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial SMA til MMCX RG-178 5,906" (150,00mm)
Længde
5,906" (150,00mm)
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
SMA til MMCX
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
SMA-stik (hun), højrevinklet
Generel impedans
50 Ohms
Frekvens - Maks.
6 GHz
Driftstemperatur
-40°C – 125°C