CAB473RF-0100-F1-A-1
DigiKeys varenummer
2073-CAB473RF-0100-F1-A-1-ND
Producenter
Producentens varenummer
CAB473RF-0100-F1-A-1
Beskrivelse
COAX CBL MHF4L LK TO SMA 3.9"
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial I-PEX MHF4L LK til SMA 1,37mm UD koaksialkabel 3,937" (100,00mm)
Kategori
2. stikforbindelse
I-PEX MHF4L LK (låsende) stik, retvinklet
Producenter
GCT
2. Kontakts køn
Hun
Serie
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Emballage
Pose
Længde
3,937" (100,00mm)
Varestatus
Aktiv
Kabeltype
1,37mm UD koaksialkabel
Type
I-PEX MHF4L LK til SMA
Generel impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
SMA-stik (hun)
Frekvens - Maks.
8 GHz
1. Kontakts køn
Hun
Farve
Rød
1. stikforbindelse, monteringstype
Panelmontering
Driftstemperatur
-40°C – 85°C