CAB463RF-0200-A-1
DigiKeys varenummer
2073-CAB463RF-0200-A-1-ND
Producenter
Producentens varenummer
CAB463RF-0200-A-1
Beskrivelse
COAX CBL MHF1 TO RP-SMA 7.8"
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial I-PEX MHF1 til RP-SMA 1,37mm UD koaksialkabel 7,874" (200,00mm)
Kategori
2. Kontakts køn
Hun
Producenter
GCT
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Længde
7,874" (200,00mm)
Emballage
Pose
Kabeltype
1,37mm UD koaksialkabel
Varestatus
Aktiv
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
I-PEX MHF1 til RP-SMA
Generel impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
RP-SMA-stik (hun)
Frekvens - Maks.
6 GHz
1. Kontakts køn
Han
Farve
Sort
1. stikforbindelse, monteringstype
Panelmontering
Funktioner
Ip-klassificeret ikke-parret
Monteringsfunktion for 1. konnektor
Skillehus - bagsidemøtrik
Driftstemperatur
-40°C – 85°C