CAB412RF-0200-A-1-E
DigiKeys varenummer
2073-CAB412RF-0200-A-1-E-ND
Producenter
Producentens varenummer
CAB412RF-0200-A-1-E
Beskrivelse
COAX CBL MHF1 TO SMA 7.8"
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial I-PEX MHF1 til SMA RG-178 7,874" (200,00mm)
Kategori
2. Kontakts køn
Hun
Producenter
GCT
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Længde
7,874" (200,00mm)
Emballage
Pose
Kabeltype
RG-178
Varestatus
Aktiv
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
I-PEX MHF1 til SMA
Generel impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
SMA-stik (hun)
Frekvens - Maks.
3 GHz
1. Kontakts køn
Hun
Farve
Brun
1. stikforbindelse, monteringstype
Panelmontering
Funktioner
Rustfrit stål 303, IP-klassificeret ikke-parret
Monteringsfunktion for 1. konnektor
Skillehus - forsidemøtrik
Driftstemperatur
-40°C – 85°C