BF121-12-A-0-L-C
DigiKeys varenummer
2073-BF121-12-A-0-L-CTR-ND - Tape & Reel (TR)
2073-BF121-12-A-0-L-CCT-ND - Afskåret tape (CT)
2073-BF121-12-A-0-L-CDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BF121-12-A-0-L-C
Beskrivelse
12POS, 2MM PITCH SOCKET, DIL, SM
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 Positioner Koblingsstik, Indførsel i bund eller top Stikforbindelse 0,079" (2,00mm) Overflademontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
BF121-12-A-0-L-C Modeller
Kategori
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Serie
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
Flash
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Isoleringsfarve
Sort
Varestatus
Aktiv
Isoleringshøjde
0,087" (2,20mm)
Stikforbindelse type
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Kontakttype
Hunfatning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Type
Kort til kort
Kontaktfinish - Stift
Guld
Antal positioner
Funktioner
Pick and Place
Antal positioner belastet
Alle
Strømklassificering (AMPS)
2A pr. kontakt
Afstand - Kobling
Spændingsklassifikation
250VAC/DC
Antal rækker
2
Isoleringsmateriale
Flydende krystalpolymer (LCP)
Rækkeafstand - kobling
0,079" (2,00mm)