05-09-A-0152-A-4-06-4-G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
GCT
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
GCT
På lager: 0
Datablad
Nyt produkt
9 Position FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 5,984" (152,00mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
05-09-A-0152-A-4-06-4-G
DigiKeys varenummer
2073-05-09-A-0152-A-4-06-4-G-ND
Producenter
Producentens varenummer
05-09-A-0152-A-4-06-4-G
Beskrivelse
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 9 C
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Antal ledere
9
Producenter
Afstand
0,020" (0,50mm)
Serie
Længde
5,984" (152,00mm)
Emballage
Pose
Længde - Udækkede ender
0,157" (4,00mm)