CAB495RF-0200-A-1
DigiKeys varenummer
2073-CAB495RF-0200-A-1-ND
Producenter
Producentens varenummer
CAB495RF-0200-A-1
Beskrivelse
COAX CBL SMA TO SMA 7.8"
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial SMA til SMA RG-178 7,874" (200,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CAB495RF-0200-A-1 Modeller
Længde
7,874" (200,00mm)
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
SMA til SMA
Generel impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
SMA-stik (hun)
Frekvens - Maks.
6 GHz
Panelmontering
Funktioner
Ip-klassificeret ikke-parret
Driftstemperatur
-55°C – 125°C